BETONOVÁ DLAŽBA - ZÁMKOVÁ DLAŽBA Sangrail s.r.o. : KVALITNÍ VENKOVNÍ DLAŽBA

Sangrail - Betonová dlažba - zámková dlažba

Kontakt

SANGRAIL s.r.o.
Janovice nad Úhlavou
Rozvojová zóna 573
PSČ 34021

Tel: 378 603 275
Mobil: 731 571 127
info@sangrail.cz

 

Doporučujeme

Domky Klatovy

Dřevěné domky a garáže

Nový katalog

(formát pdf, 2 MB)

Videospot


OKRASNÁ, DEKORATIVNÍ, NENASÁKAVÁ, PROTISKLUZOVÁ


Okrasná zámková betonová dlažba, zhotovená unikátní metodou GRAFITO™ CONCRETE se vyznačuje vyšší pevností v tahu a ohybu, vyšší odolností proti opotřebení i vyšší mrazuvzdorností než srovnatelná tradiční betonová dlažba a plně vyhovuje testu protiskluznosti.

Široké možnosti použití těchto betonových prvků jsou dány tím, že jakémukoli výrobku je možné dodat potřebné vlastnosti, rozměry, barvu a povrchovou úpravu – z tohoto materiálu tedy lze vyrábět nejrozmanitější dekorativní dlažební prvky.

Škála produktů v kategorii okrasná zámková betonová dlažba je nepřeberná a lze ji pružně obměňovat podle požadavků zákazníků. Přitom je dosaženo mimořádné estetické úrovně ! Dlažba splňuje podmínky protiskluznosti za sucha i za mokra. (viz. Certifikáty).

Ceny vysoce kvalitní dlažby z betonu metodou GRAFITO CONCRETE se pohybují od 399,- Kč za 1 m2 bez DPH podle vybraného vzoru a barvy (na zelenou a hlavně modrou - příplatek k ceně)

Omlouvám se, prosím odpusť mi, miluji tě, děkuji ti

Správně nebo i nesprávně zvolená dlažba kolem domu vypoví o svém majiteli mnohem víc, než by se na první pohled zdálo. Jedná se o člověka prakticky založeného, nebo je majitelem osoba s výjimečně vytříbeným vkusem a estetickým cítěním? Nebo majitel při výběru dlažby o okolí svého domu příliš nepřemýšlel a lhostejně položil první, co ho napadlo? To vše prozradí již první pohled a první kroky při příchodu k domu.
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ